DEPO HİZMETLERİ

KONTEYNER DEPOLAMA
Mersin bölgesinde 2 adet açık serbest depo, İskenderun’da 1 adet açık serbest depo olmak üzere toplam 100.000 m2 acık depolama sahamız ile 3 dolu istif makinamız 3 boş istif makinamız ve diğer makine parkurumuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Dünyanın sayılı konteyner acentelerine hizmet vermekte olan firmamız ZİM LİNE, TURKON LİNE, CONTAİNER SHİP CONTAZ LİNE acenteleri ile konteyner depolama faaliyetlerinde ve diğer birçok lojistik faaliyetlerinde uzun yıllardır çalışmaktadır.
 
Müşterilerimizin Erp sistemlerine direk olarak entegrasyon yapabilme kabiliyetimizle, operasyonel hızınızı artırabilmekteyiz.
ELLEÇLEME HİZMETLERİ
Tüm emtialarınızı depolarımızda yükleme veya boşaltma faaliyetlerini kendi ekibimiz ve iş makinelerimizle en kaliteli şekilde yapmaktayız.
 
KONTEYNER TAMİR BAKIM HİZMETLERİ
Konteyner depolarımızda gelen talepler doğrultusunda hasarlı olan konteynerlerinizin tüm tamir bakım işlemlerini profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. 
 
BAĞLAMA ÇÖZME(LASHING&UNLASHING) HİZMETLERİ
Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli saha ekiplerimizce uzun yıllardır konteyner lashıng, araç üstü lashıng ve demir yolu lashıng hizmetlerini vermekteyiz.