DEPO HİZMETLERİ

DEPO HİZMETLERİ


KONTEYNER DEPOLAMA
Mersin bölgesinde 2 adet açık serbest depo, İskenderun’da 1 adet açık serbest depo olmak üzere toplam 100.000 m² açık depolama sahamız ile 3 dolu istif makinamız, 3 boş istif makinamız ve diğer makine parkurumuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 
Dünyanın sayılı konteyner acentelerine hizmet vermekte olan firmamız ZIM LINE, TURKON LINE, CONTAINER SHIP CONTAZ LINE acenteleri ile konteyner depolama faaliyetlerinde ve diğer birçok lojistik faaliyetlerinde uzun yıllardır çalışmaktadır.
 
Müşterilerimizin ERP sistemlerine direkt olarak entegrasyon yapabilme kabiliyetimizle, operasyonel hızınızı artırabilmekteyiz.
ELLEÇLEME HİZMETLERİ
Tüm emtialarınızı depolarımızda yükleme veya boşaltma faaliyetlerini kendi ekibimiz ve iş makinelerimizle en kaliteli şekilde yapmaktayız.
 
KONTEYNER TAMİR BAKIM HİZMETLERİ
Konteyner depolarımızda gelen talepler doğrultusunda hasarlı olan konteynerlerinizin tüm tamir bakım işlemlerini profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.  
 
BAĞLAMA ÇÖZME(LASHING & UNLASHING) HİZMETLERİ
Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli saha ekiplerimizce uzun yıllardır konteyner lashing, araç üstü lashing ve demir yolu lashing hizmetlerini vermekteyiz.