HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


1980 yılından bu yana lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Ufuk Lojistik olarak bugün kara, hava, deniz, kombine taşımalar, açık yük ve proje taşımaları forwarding ve depo hizmetleri sunmaktadır. Türkiye’de Mersin, Gaziantep, İskenderun’daki ofislerinde, iştiraki konumundaki Mersin Prolas ve Merport Lojistik şirketleriyle birlikte, 200’den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.

Ufuk Lojistik bünyesinde Mersin, Gaziantep ve İskenderun’da toplam 109.000 m² üzerinde açık konteyner sahası bulunmaktadır.

Ufuk Lojistik ayrıca 70'e yakın çekici, 3 adet dolu konteyner makinası (Reachstackers), çok sayıda yükleme boşaltma aracı ve ekipmanlarına da sahiptir.

Ufuk Lojistik teknolojinin önemini kavramış, 10 yıldan fazla bir süredir teknolojiye yatırım yapan, kendi lojistik yazılımına sahip ender lojistik firmalarından biridir. Hızını, kabiliyetini, yönetimsel gücünü bundan almaktadır. Tüm operasyon süreçlerini tek bir noktadan takip edebilen Ufuk Lojistik, bu bilgiyi şeffaf bir şekilde müşterileriyle de anlık olarak paylaşmaktadır.

Ayrıca nitelikli operasyon kadrolarına sahip olduğu için müşterilerine özel operasyon şekilleri geliştirerek, müşterilerinin ihtiyacı olan düşük maliyet ve nitelikli hizmet kalitesini sağlama konusunda uzman bir lojistik şirketidir.