KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Filomuzda bulunan araçlarımızın yanı sıra, firmamız bünyesinde sözleşmeli olarak çalışan tedarikçi altyapımızla yurt içi ve yurt dışı taşıma hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tüm taşıma modellerini en kaliteli şekilde sağlıyoruz.
 

FTL TAŞIMACILIĞI
40 yıllık tecrübemiz, tedarikçi ağımız, yaygın ve esnek kullanıma uygun araç filomuz lojistik merkezlerde bulunan ofislerimiz ile spot piyasada gidiş dönüş aynı araçlar ile gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarla All Risk Sigortalı, eksiksiz, hasarsız ekonomik teslimatları sağlıyoruz. Günlük olarak müşterilerimizin üretim programına göre alım adreslerinden fabrikalarına ulaştırılan malzemelerin özel akışını (üretimi, stok ve mal kabul) göre bir planlama ile gerçekleştiriyoruz. Bu planlama kapsamında, belirlenmiş zamanlamada kısa sürede lojistik akışı sağlıyoruz. Türkiye genelindeki önemli endüstri merkezlerinin tamamından, siz değerli müşterilerimizin tesislerine seferler planlıyoruz.

KONTEYNER KARA TAŞIMACILIĞI
Yurtiçi konteyner taşımacılığı servisimizle filomuza ait araçlarla ihracat ve ithalat konteyner taşımalarınızı All Risk Sigorta güvencesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. 

PROJE VE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI
Ağır Nakliye ve Geniş Taşımacılık hizmetimizle standartlara göre taşınmasında zorluk çıkan yüklerin profesyonel bir şekilde taşıyabilmesine ve istenilen adrese ulaştırılabilmesine olanak sağlıyoruz. Proje Taşımaları konusunda güçlü finansal yapısı ve konusunda uzman partnerlerimizle lojistik faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

ULUSLARARASI KARAYOLU TAŞIMACILIK
Uluslararası taşımacılık hizmetimizle güçlü finansal yapısı ve işlerinin uzmanı partnerlerimizle lojistik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yoğun taşımalarımız sayesinde rekabetçi navlunlar verebilmekteyiz.
 
ALL RİSK SİGORTA NE DEMEKTİR?
Herhangi bir yükün, onu taşımaya uygun karayolu vasıtalarıyla bir yerden bir yere taşınması esnasında uğrayabileceği her türlü hasar ve kayıpları
(Hırsızlık, yanma, ıslanma, vb.) poliçede belirlenmiş Nakliyat Sigortası Genel Şartlar ve Özel Şartlar kapsamında güvence altına alan sigorta türüdür.